• image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
 • image
  160 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 218
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 160.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Shitet apartament ne Sarande

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike nga deti,ne katin e 4 te nje ndertese te re dhe me nje siperfaqe totale 160m2 .lokacioni perfekt Santa Quaranta Resort!! nje nga zonat me te preferuara dhe nga shtetas te huaj.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe perbehet nga:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 ballkon dhe 2 tualeta,Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite prona

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 180
You dont have any videos

Prona te ngjashme