• image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 232
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 62.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje,Sarande

Shitet apartament me pamje nga deti për shitje në Sarandë. E vendosur në katin e 6-të dhe afër të gjitha sherbimeve,prona ka një sipërfaqe prej 62m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe 2 ballkone .Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme