• image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 251
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 100.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne Shitje,Sarande

Apartament ne shitje nerrugen Gjergj Araniti ne Sarande. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. ka siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte e organizuar ne:1 sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Banesa ofron një pamje të mahnitshme të qytetit ku mund të shihni perëndimin e diellit dhe ishullin e Korfuzit. Apartamenti është i pajisur me domentacion të rregullt. Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme