• image
  45 000€ For sale
 • image
  45 000€ For sale
 • image
  45 000€ For sale
 • image
  45 000€ For sale
 • image
  45 000€ For sale
 • image
  45 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 253
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 60.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Garsonjere ne shitje, Sarandë

Shitet garsonjere me pamje nga deti në Sarandë në një zonë të qetë të qytetit ne rrugen Mithat Hoxha që ndodhet afër të gjitha sherbimeve. Prona është e mobiluar pjesërisht dhe ndodhet në katin e 6-të dhe ka një sipërfaqe totale prej 60 m2. Mund ta konsideroni si një investim te mirë për Qeradhenie. Na kontaktoni per informacione te metejshem ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme