• image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 255
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 130.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament ne shitje,Sarande

Apartament me 3 dhoma gjumi në shitje në Sarandë të vendosura në një zonë të qetë të qytetit në rrugën Mithat Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te, ai eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ka nje siperfaqe totale prej 130m2. Eshte i organizuar ne: 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 2 tualete dhe 1 ballkon. kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në pronë.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme