• image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
 • image
  88 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 260
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 80.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne Shitje,Sarande

Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore.Ajo eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 .Ndërtesa është e re, e pajisur me ashensor dhe ofron ndërtim te cilësi se lartë. cmimi i prones eshte 88 000€ bosh ose 103.000€ totalisht i mobiluar. Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme