• image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
 • image
  175 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 261
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 326.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Papafingo ne shitje, Sarandë

Ofrojmë papafingo me pamje fantastike në Sarandë. Prona ndodhet në katin e 6-të në rrugën Gjergj Araniti afër të gjitha sherbimeve, ka një sipërfaqe totale prej 326 m2. Dy dhoma gjumi, dy banjo, një sallon me kuzhinë dhe një verandë të madhe me pamje të plotë nga deti. Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 326
You dont have any videos

Prona te ngjashme