• image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 263
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 70.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament me pamje ballore nga deti në Sarandë, i vendosur në katin e 4-të të një ndërtimi të ri dhe me cilësi të lartë në zonën më të preferuar të qytetit, në afërsi të Bougainville bay resort. Prona ka një sipërfaqe totale prej 70m2 dhe përbëhet nga : 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pamja pa pengesa dhe mahnitese e detit ju ofron relaksin dhe paqen e deshiruar, prandaj mos e humbisni kete mundesi dhe na kontaktoni per te organizuar nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme