• image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
 • image
  56 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 264
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 70.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartamente 1+1 në shitje

Real estate office ofron 3 apartamente te gjitha me pamje ballore nga deti te ndodhura ne katin e 4-te te nje ndërtimi te ri dhe cilesor. Pronat ndodhen në afërsi të Bougainville bay resort në zonën më të preferuar të qytetit,5 minuta distance ne këmbë nga plazhi. Secili apartament ka një sipërfaqe totale prej 70m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pamja pa pengesa qe ofrojne eshte mahnitëse kështu që mos e humbni këtë mundësi dhe kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme