• image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
 • image
  220 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 265
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 138.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 3
 • 3

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament vija e pare pamje ballore nga deti,apartamenti ndodhet prane Baracuda Hotel, në katin e 3-të të një ndërtese të re me një pamje të mrekullueshme nga deti. Apartamenti eshte i përbërë nga : 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi,3 ballkone të mëdha me pamje nga deti. , 3 tualete edhe një sauna brenda, Prona ka një sipërfaqe totale prej 180 m2, ofrohet e mobiluar plotësisht, Zona është e qetë , e zhvilluar dhe shumë e preferuar nga vendasit dhe të huajt.Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt të pronësisë. Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 136
You dont have any videos

Prona te ngjashme