• image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
 • image
  125 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 266
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 105.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament ne shitje Sarande

Apartament i mrekullueshëm me pamje nga deti për shitje në Sarandë., Pak metra distance nga plazhi, apartamenti ndodhet në rrugën Butrinti në një ndërtim të ri dhe cilesor te pajisur me ashensor. Kjo zonë e qytetit është më e preferuara nga të huajt sepse është afër të gjitha sherbimeve, siç janë: Transporti publik, tregjet, baret, restorantet, qendra e qytetit dhe shëtitorja, shkolla etj. Prona ka një sipërfaqe totale prej 105m2 dhe përbëhet nga: 2 dhoma gjumi, 1 dhomë të gjallë me kuzhinë të përbashkët, 2 tualete dhe 2 ballkone. Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme