• image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
 • image
  92 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 267
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 87.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Penthouse ne shitje Sarandë

Papafingo me pamje nga deti ne Sarande. Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te qete. Ka nje siperfaqe totale 87m2 dhe perbehet nga: 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 1 ballkon Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 87
You dont have any videos

Prona te ngjashme