• image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 269
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 78.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Vlore

Apartament vija e pare ne shitje në zonën Uji i Ftohte në Vlorë, pamje ballore nga deti 2 minuta distance nga plazhi dhe shëtitoren e qytetit, afër të gjitha shërbimeve të nevojshme si: bar, restorante, tregje, qendër tregtare, etj. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në kompleksin Rezidencial Oslo një ndërtim i mirë me ashensor. Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie. Mobiluar plotësisht në një mënyrë moderne dhe me cilësi të lartë. cdo gjë është e re. Prona është e organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 dhomë të gjallë me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon të madh dhe 1 tualet. Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në pronë.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 78
You dont have any videos

Prona te ngjashme