• image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
 • image
  44 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 270
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 70.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje,Sarande

Shitet Apartament i mobiluar me një dhomë gjumi në Sarandë.Apartamenti ndodhet në rrugën Mithat Hoxha disa minuta largësi nga plazhi. Prona është e organizuar në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontakt për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në pronë.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme