• image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
 • image
  100 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 271
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 100.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament ne shitje, Sarande

Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje nga deti në Sarandë i ndodhur ne rrugën Butrinti në një zonë të qetë disa metra distance në këmbë nga plazhi. Apartamenti ndodhet ne një ndërtese me cilësi të mirë dhe është e organizuar në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 2 tualete Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme