• image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 272
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 75.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament + Garazh për shitje

Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje zone te preferuar ne rrugen Butrinti disa metra distance nga plazhi. Prona eshte totalisht e mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontaktoni per me shumke informacion ose per te organizuarc nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme