• image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
 • image
  57 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 273
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 77.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje ne Sarande

Ofrojme per shitje Apartament 1+1 me pamje fantastike ballore nga deti ne Sarande.Prona ndodhet te rrugen Butrinti ne nje ndretese te re,ne nje zone shume te preferuar nga te huajt dhe vendasit.Ndodhet ne katin e 4-te,ka nje siperfaqe totale prej 77 m2.Perbehet nga 1 dhome gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon te madh.Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 77
You dont have any videos

Prona te ngjashme