• image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 276
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 160.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet apartament me pamje te mrekullueshme nga deti në rrugën Gjergj Araniti. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtese me cilësi të mirë e pajisur me ashensor, ka një sipërfaqe totale prej 160m2 + garazh 17m2 dhe eshte pjeserisht e mobiluar . Prona përbëhet nga: 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh.Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 160
You dont have any videos

Prona te ngjashme