• image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 278
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 64.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Apartament per shitje ne Sarande i ndodhur ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri dhe cilesor ne rrugen Gjergj Araniti ne nje zone te qete te qytetit.Prona ka siperfaqe totale prej 64m2 eshte e mobiluar dhe eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 tualet dhe 1 ballkon. Na kontaktoni per te organizuar nje vizite te prona ose per cdo informacion qe ju nevojitet.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme