• image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
 • image
  28 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 279
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 60.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Apartament me një dhomë gjumi në shitje në Sarandë. Prona ndodhet pak metra larg qendres se qytetit afer policise në katin e pare të një ndërtese 2 katëshe. Sipërfaqja totale e pronës është 60m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe 1 ballkon. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme