• image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
 • image
  65 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 280
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 100.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet apartament me pamje nga deti në një zonë të qetë të qytetit prane Marines. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të dhe ka sipërfaqe të përgjithshme prej 100m2. Prona përbëhet nga: 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe 2 ballkone.Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te organizuar nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme