• image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 280
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 90.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje ne Sarande

Apartament per shitje ne Sarande, me pamje nga deti ne rrugen "Idriz Alidhima" .Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallatit te ri ne rrugen kryesore.Ka siperfaqe totale prej 90 m2, eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi , 1 sallon dhe guzhine e perbashket , 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndërtesa është e vendosur në një zonë të qetë afër të gjitha shërbimeve të nevojshme.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme