• image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 282
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 80.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet Apartament ne Sarande i mobiluar,me nje siperfaqe totale prej 80 m2 .Prona ndodhet ne katin e 4-te dhe eshte e perbere nga 1 dhome gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne rrugen "Mithat Hoxha" 10 minuta distance me kembe nga deti.Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme