• image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
 • image
  55 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 283
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 100.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet Apartament me pamje nga deti ne Sarande,ne afersi te qendres 5 minuta distance me kembe larg plazhit dhe shetitores se qytetit.Prona ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 ,ndodhet ne katin e 5-te ne zone te mire prane gjithe sherbimeve te nevojshme.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 ballkon te madh dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne per informcione te metejshme ose per nje vizite te prona

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme