• image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
 • image
  58 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 284
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 58.00m2
 • Sarande - Sarandë

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet apartament 1+1 në Sarandë me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet në rrugën Butrinti në katin e 3-të të një rezidencë të re. Prona ka një sipërfaqe totale prej 58m2 Ndodhet në një zonë të qetë disa metra në këmbë larg plazhit.Ndërtim cilesor.I mobiluar plotësisht dhe gati për t’u përdorur. Apartamenti përbëhet nga: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na Kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 58
You dont have any videos

Prona te ngjashme