• image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 285
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 140.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne Sarande. Prona ndoshet ne nje zone te qete te qytetit nga ku mund te shijoni mapjen e mrekullueshme 10 minuta distance në këmbë nga në qenda. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një ndërtimi të ri dhe me cilësi të lartë. Apartamenti ka Sipërfaqja totale prej 140 m2 dhe përbëhet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon me guzhine te perbashket, 2 tualete dhe 2 ballkone..Na Kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për te rezervuar një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme