• image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 286
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 130.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament + Garazh ne shitje

Ofrojmë apartament 2+1 me pamje të mrekullueshëm ballore , në rrugën Butrinti,Sarande. Prona ndodhet pak metra në këmbë larg plazhit, në katin e 5-të të një ndërtimi cilesor.Eshte totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe elegante. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie dhe ka një sipërfaqe prej 130 m2 ,eshte organizuar në: 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhinë të përbashkët 2 tualete dhe 2 ballkone. Ne cmim perfshihet dhe nje garazh privat.Per te vizituar pronen ose per cdo informacion qe ju nevojitet mos hesitoni te na kontaktoni.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme