• image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
 • image
  50 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 287
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 80.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet apartament me një dhomë gjumi në Sarandë. Prona ndodhet në katin e 1-të në një zonë të qetë të qytetit.ka sipërfaqe totale prej 80m2 dhe përbëhet nga: 1 dhomë gjumi 1 sallon me kuzhinë të përbashkët dhe 1 tualet. Na kontaktoni për informacion të mëtejshëm ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme