• image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
 • image
  80 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 288
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 350.00m2
 • Sarande - Sarandë

Truall & ndertim ne shitje

Shitet objekt karabina në Sarandë pranë Bougainville Bay me sipërfaqe totale trualli prej 360m2 dhe 116 m2 ndërtim .Prona është e pajisur me certifikatë pronësie dhe ka leje ndërtimi deri në 4 kate.Nje mundesi e mire investimi per hotel ose vile. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.

 • Siperfaqe neto : 350
You dont have any videos

Prona te ngjashme