• image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
 • image
  240 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 289
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 400.00m2
 • Sarande - Sarandë

Objekt 4-katesh ne shitje

Shitet ndërtesë me 4 kate dhe pamje të mrekullueshme ne rrugen Gjergj Araniti nje zone e qete dhe e preferuar ne Sarande.. Trualli ka një sipërfaqe totale prej 400m2, dhe sipërfaqe ndërtimi prej 600m2 (200m2 çdo kate). Objekti eshte i pajisur me çertifikatë pronësie dhe mund të përdoret për veprimtari te ndryshme si hostel ,apartamente me qira,Vile etj. Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 • Siperfaqe neto : 400
You dont have any videos

Prona te ngjashme