• image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
 • image
  73 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 290
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 80.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi në Sarandë. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në rrugën Butrinti afër plazhit, 50 m distancë në këmbë dhe ka pamje nga deti. Prona është e mobiluar dhe mund te shfrytezohet per qeradhenie ne sezonin turistik. e pajisur me certifikatë pronësie dhe ka siperfaqe totale 80m2. Eshte e organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme