• image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
 • image
  68 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 292
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 60.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje

Ofrojme per shitje Apartament me pamje ballore nga deti ne nje ndertese te re,pozicionohet ne rrugen "Butrinti".Ndodhet në katin e 2-të afër rrugës kryesore, vetëm 20 metra larg nga deti. Prona ka një sipërfaqe totale prej 60 m2 dhe është e organizuar nga 1 dhomë gjumi, 1 sallon dhe guzhinë të përbashkët, 1 ballkon me pamje nga deti dhe 1 tualet.Zona është e qetë, e zhvilluar dhe shumë e preferuar nga vendasit dhe të huajt. Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme.Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie te rregullt.Kontaktoni me ne per me shume informacione ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme