• image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
 • image
  75 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 293
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 65.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament per shitje ne Sarande

Në zonën më të preferuar te qytetit ne rrugën butrinti ofrojmë apartament 1+1 vija e pare me pamje ballore nga deti ,vetem 20m larg plazhit. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ka sipërfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet në katin e 2, ai është i organizuar në: 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te organizuar nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme