• image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
 • image
  680 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 294
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 800.00m2
 • Sarande - Sarandë

Shitet objekt 3-katesh ne Ksamil

Shitet objekt 3 katesh ne Ksamil me dokumentacion te rregullt. siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 800 m2. Vitet e fundit Ksamili eshte nje nga pikat turistike me te preferuara nga shtetas te huaj dhe vendas. Prona mund te perdoret per qeradhenie gjate sezonit turistik ose mund te shfrytezohet per cdo lloji biznesi tjeter.Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per nje vizite te prona.

 • Siperfaqe neto : 800
You dont have any videos

Prona te ngjashme