• image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 295
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 108.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament 3+1 ne shitje

Shitet apartament 3+1 me pamje nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe te pergjithshme prej 108m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te.Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me guzhine te perbashket 2 tualete dhe 1 ballkon te madh.Ndodhet ne zonen e Kodres pak metra distance nga plazhi.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 108
You dont have any videos

Prona te ngjashme