• image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 296
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 65.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje,Sarande

Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Idriz Alidhima prane spitalit.Apartamenti eshte i pajisur me certifikat pronesie ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe te pergjithshme 65 m2.Prona eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme