• image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 297
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 142.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament 3+1 i mobiluar

Shitet apartament 3+1 ne Sarande në rrugën Mithat Hoxha nje zone e qete e qytetit pak metra distance me plazhin. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie.Prona ka siperfaqe te pergjithshme prej 142m2 dhe eshte e organizuar ne: 3 dhoma gjumi,1 sallon,1 kuzhine te vecante,2 tualete dhe 1 ballkon. kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 142
You dont have any videos

Prona te ngjashme