• image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
 • image
  48 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 299
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 66.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament 1+1 ne Sarande

Shitet apartament 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti.Ndertim i ri me siperfaqe totale 66m2.Prona ndodhet ne katin e 2-te dhe eshte e organizuar ne:1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet.Per me shume informacione ose per te vizituar pronen kontaktoni me ne.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 66
You dont have any videos

Prona te ngjashme