• image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 300
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 62.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament 1+1 ne shitje

Apartament me pamje ballore nga deti në Sarandë, 15 minuta larg shetitores se qytetit, mbi rrugën Butrinti, zone e preferuar nga shtetas te huaj, afër të gjitha sherbimeve si:Restorante, lokale, plazhe, markete etj. Prona ka një sipërfaqe totale prej 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te t, ndertim i ri me ashensor.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 62
You dont have any videos

Prona te ngjashme