• image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
 • image
  78 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 301
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: 1200€
 • 65.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti.Prona ndodhet ne afersi te rruges Butrinti,ne katin e 3-te ne nje ndertese te re.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,1 sallon dhe guzhine e perbashket dhe 1 tualet.Zona eshte e qete dhe preferuar nga te huajte dhe vendasit.Në afërsi mund të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme.Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt të pronësisë.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme