• image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
 • image
  90 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 302
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: 1200€
 • 75.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament 1+1 ne shitje

Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne dhe cilesore ne vendodhje perfekte te rruga Butrinti.Ndertim i ri kati i 3-te. Apartamenti përbëhet nga: 1 dhomë gjumi,1 tualet,1 ballkon 1 sallon& guzhine dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket,. Komod dhe gati për tu perdorur si per vete ashtu dhe per qeradhenie per sezonin turistik .Vetëm 2 minuta larg plazhit dhe pranë të gjitha sherbimeve të nevojshme.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme