• image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
 • image
  60 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 303
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 90.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament ne shitje Sarande

Shitet apartament 2+1 afer policise Sarande, totalisht i mobiluar.Me certifikat pronesie,Siperfaqe totale 90m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i organizuar ne:2 dhoma gjumi,2 tualete,1 sallon&guzhine dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme