• image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
 • image
  66 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 304
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 64.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Shitet apartament ne Sarande

Shitet apartament 1+1 vija e pare me pamje fantastike, 50 m larg detit. Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme prej 64m2, ndodhen ne rrugen Butrinti ne katin 2 dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Prona eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhin,1 ballkon dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme