• image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
 • image
  77 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 305
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 69.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje

Shitet Apartament vija e pare ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re.Ka siperfaqe totale 69 m2. Prona eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne për informacion të mëtejshëm ose për një vizitë te prona.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 69
You dont have any videos

Prona te ngjashme