• image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
 • image
  110 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 307
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 99.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Shitet apartament ne Sarande

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike 50m larg plazhit.Prona ndodhet ne rrugen Mitat Hoxha eshte me hipoteke dhe ka siperfaqe totale prej 99m2.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 99
You dont have any videos

Prona te ngjashme