• image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 308
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 0.00m2
 • Sarande - Sarandë

Vile ne shitje ne Sarande

Shitet Vilë me gurë në Sarandë. E vendosur në një zonë të qetë, Pozicioni i pronës jep mundësinë e një pamjeje të plotë dhe panoramike të qytetit. Një garazh është gjithashtu pjesë e pronës dhe një kopsht i madh përpara.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

You dont have any videos

Prona te ngjashme