• image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
 • image
  95 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 309
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 141.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 2
 • 2

Apartament 3+1 ne Sarande

Shitet apartament 3+1 ne Sarande ne zonen e Marines. Apartamenti kai siperfaqe te pergjithshme prej 141m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te..Eshte i organizuar ne 1 sallon & guzhine,3 dhoma gjumi,3 ballkone dhe 2 tualete.Per me shume informacion ose per te vizituar pronen na kontaktoni

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 3
You dont have any videos

Prona te ngjashme