• image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
 • image
  150 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 310
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 430.00m2
 • Sarande - Sarandë

Truall për Hotel në Sarandë

Shitet truall per ndertim hoteli ne rrugen Butrinti ne Sarande..Trualli ka siperfaqe totale 430m2 dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt..Na kontaktoni per informacione te metejshme..

 • Siperfaqe neto : 430
You dont have any videos

Prona te ngjashme