• image
  43 000€ For sale
 • image
  43 000€ For sale
 • image
  43 000€ For sale
 • image
  43 000€ For sale
 • image
  43 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 311
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 70.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Apartament ne shitje Sarande

Apartament 1+1 mbi rrugen Butrinti pak minuta distance nga plazhi. Prona ndodhet ne katin e 3 kai siperfaqe totale 70m2 dhe eshte e perbere nga:1 dhome gjumi,sallon & guzhine,1ballkon dhe 1 tualet..Mundesi e mire investimi pasi kjo zone preferrohet nga shtetasit e huaj dhe mund te shfrytezohet per qeradhenie ne sezonin veror.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per te vizituar pronen..

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme