• image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
 • image
  46 000€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 313
 • Type: Apartment
 • Cmimi/m2: €
 • 50.00m2
 • Sarande - Sarandë
 • 1
 • 1

Studio per shitje ne Sarande

Shitet Garsoniere ma pamje nga deti e mobiluar. Prona ndodhet ne rrugen Butrinti ne katin e pare,50 metra larg nga deti. Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2,perbehet nga 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Kontaktoni me ne per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme